Guava Plus Serum nereden alınır , Guava Plus Serum kullananlar ?

 

 

 

 

Guava Plus Serum Kullanımı

 

 
Günümüzde e-ticaret sektörü sayesinde birçok ürüne kolayca ulaşabiliyor ve satın alabiliyoruz. Satın almak istediğimiz ürünü farklı internet siteleri arasında karşılaştırabiliyor ve cebimize uygun alternatifleri değerlendirebiliyoruz. Ancak bazen oldukça fazla olan bilgi denizinde boğulup karar vermek de güçlük çekebiliyor ve güvenilirlikten emin olamayıp vazgeçebiliyoruz. Resmi olarak satış yapan firmamız sizi bunca yükten kurtarıyor ve zaman olarak ürünü inceleyip sipariş formu oluşturmanızı oldukça kısaltıyor. Sipariş ettiğiniz ürün aynı gün kargo şirketine veriliyor ve ürün kendi orijinal paketinde elinize ulaşıyor. Üstelik en iyi fiyat garantisiyle ekonominizi de düşünen site çalışanlarımız 7/24 sizlere daha iyi hizmet vermek için çalışıyor. Guava Plus Serum için hemen şimdi sipariş formunuzu doldurmaya başlayabilir ve elinize ulaşır ulaşmaz kullanabilirsiniz.

 

 
Kullanım Talimatları

 

 
Kapınıza kadar MNG Kargo, Aras Kargo ve PTT Kargo ile gelen orijinal ürününüzün kutu üzerinde yazan açıklayıcı bilgilerini okuyunuz. Bir kutu içinde 15 adet serum bulunmaktadır. Her gün ama muhakkak aynı saatte bir doz almanız yeterli olacaktır. Beklenmeyen bir etki görüldüğünde lütfen bir hekime danışınız. Unutmayınız serum ilaç değil bir gıda takviyesidir.

 

 

 

 

 
Ürün İçerik Bilgileri

 

 

 

 

 
Guava Plus Serum dünyaca tanınmış bir ürün olmasını ve kullanıcılarından gelen olumlu geri dönüşleri içeriğine borçludur. Serum içinde soya sütü, aslan pençesi, Frenk üzümü yağı, çinko içerikli kuşkonmaz, guava, hayıt tohumu, polen, qenzim, omega3,maca kökü, çakşır oyu ve gojiberry bulunmaktadır. Bu geniş ürün bileşen yelpazesi onu özel kılmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Satın Alma ve Ödeme

 

 

 

 

 

 
Ürün sipariş formunuzu oluştururken belirttiğiniz miktar üzerine stok durumumuza göre hemen paketleme aşamasına geçilmektedir. Ödemenizi ister online olarak kredi kartı, havale ve ya eft ile isterseniz kapınızda yapabilmektesiniz. Kapınıza gelen kargo görevlisi aracılığıyla nakit ve ya kredi kartı ile de satın almayı gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

 

 
İnanılmaz Fiyatlar!

 

 

 
Guava Plus Serum bulabileceğiniz en iyi fiyat listesiyle sitemizde siz değerli alıcılarıyla buluşuyor. Bu özel indirimleri kaçırmadan 1 kutuyu 89 tl’ye, 2 kutuyu 149 tl’ye ve 4 kutuyu 199 tl’ye satın alabilirsiniz.