Mor Çay chang-shu nereden alınır nasıl sipariş verilir ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mor Çay Muhteviyatı Nelerden oluşuyor?

 

 
Nepal ve Tibet dağlarının denizden 3 ile 5 bin metre yükseğinden gelen ürün tamamen bitkisel bir içeriğe sahiptir. Uzakdoğu meraklıları için ve ya denemeye başlamak isteyenler için doğru adrestesiniz. Resmi olarak satış yapan sitemiz üzerinden satın alma adımlarını zahmetsizce gerçekleştirebilirsiniz. Sizler de evinizin ve ya ofisinizin rahat ortamında hiç zorlanmadan tek tıkla bu ürüne sahip olabilirsiniz. Bitkiler ve özlerinden meydana gelen karışım bu haliyle tüm dünyada adından sıklıkla söz ettirmektedir.

 

 

 

 

 

 

 
Nasıl Satın Alabilirim?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Mor çay Chang Shu uzakdoğudan ülkemize kadar gelmiştir. Bu fırsatı kaçırmamak için bir an önce sipariş formu sayfasına gitmeniz gerekmektedir. Açılan sayfada ad, soyad, adres bilgileri için boşluklar bulunmaktadır. Bu boşlukları kendi bilgileriniz ile doldurunuz. Girmiş olduğunuz bilgilerle aynı gün paketiniz hazırlanır ve seçtiğiniz kargo şirketine verilir. Satın almak için kapınıza gelen kargo görevlisinden yardım alabilirsiniz. Şöyle ki; görevlide bulunan pos cihazı ile kredi kartınız ile ödeme yapabilirsiniz. İsterseniz nakit para vererek de satın almayı başarmış olursunuz.

 

 

 

 

 

 

 

 
Yeni Ürün Yeni Fiyatlar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Resmi satış yapan firmamız hem hologram etiketli ürün göndermekte hem de inanılmaz bir fiyat listesi hazırlayarak müşterilerini memnun etmektedir. Mor çay için 1 adedi yalnızca 59 lira, 3 adedi 139 lira ve 6 adedi ise 179 lira olan yeni fiyatlarımızı listelemiş bulunmaktayız. Bu aralığı iyi değerlendirmenizi tavsiye ediyoruz. Çok sayıda ürün tercih ettiğiniz de kargonuz bedavaya gelecektir, ücretsiz kargo avantajını da kaçırmayınız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Mor Çay Chang Shu Kullanım Talimatları

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Mor çay siparişinizden ortalama 1 ve ya 2 iş günü içinde gelen paketinizi teslim aldığınızda kullanıma başlayabilirsiniz. Kullanmadan önce orijinal kutu üzerindeki bilgileri de okuyunuz. Çayı normal bir demlendirme ile kullanabilirsiniz. Bu kolay ve pratik kullanım hem erkek hem de kadın kullanıcılar için çoğu zaman tercih sebebi olmaktadır.

 

 

 

 

 
Kargo Firmaları Hangileridir?

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Türkiye’nin önder isimlerinden PTT Kargo, MNG Kargo ve Aras Kargo ile teslimat yapılmaktadır. Kapıda ödeme de bir başka ayrıcalıklı hizmet olarak sunulmaktadır.