Factor 5 nereden alınır , Factor5 sipariş verilcek yer neresidir ?

 

 


 

 

 

 

 

 

 

Factor 5 Ücretsiz Kargo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Evet, yanlış duymadınız. Bugün vereceğiniz siparişlerde geçerli olan ücretsiz kargo seçeneğimiz tüm il ve ilçeler için geçerlidir. Üstelik yine bugüne özel fiyat seçenekleriyle bu ürüne siz de kolayca sahip olabilirsiniz. Resmi olarak satış yapan firmamız siparişinizi alır almaz aynı gün siparişinizi hazırlar ve kargo şirketine verir. Böylece kargo aynı gün yani sipariş verdiğiniz gün ile aynı anda yola çıkar. Kısa sürede kapınızda olur ve hemen kullanmaya başlayabileceğiniz Factor 5 artık sizin olur.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Kullanırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Factor 5 tüm dünyanın gözlerini üzerine çeken bitkisel içerikli bir bileşenlere satışa sunulmuştur. 150 ml’lik serum şişelerde bulunan ürün her geçen gün kullanıcı sayısını, talep edilme oranını arttırmaktadır. Elinize gelen orijinal ürün hologram etiketlidir. Böylece orijinal paket üzerinde yazan detaylı açıklamaları okuma fırsatınız olur. Alerjen ve uyarıları dikkatle okuyunuz. Okuduktan ve anladıktan sonra hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Kutu üzerinde yazan talimatlara uyunuz. Beklenmeyen etki görülürse kullanımı bırakınız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Factor 5 İçeriğinde Neler Var?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Factor 5 tamamen bitkisel içeriklidir. Muhteviyatında bitki ve bitki özleri yer almaktadır. İçeriği sebebiyle kullananlar ve denemeye başlamak isteyenler sürekli artan bir grafik sergilemektedir. 150 ml halinde bulunan serum şişelerdeki ürünün kullanımı da oldukça basit ve pratiktir. Bu kullanışlı ürün şimdi resmi olarak satış yapan sitemizde siz değerli alıcılarını beklemektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 
Kargo Şirketleri ve Teslimat

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Ürün teslimatı için Türkiye’nin önde gelen isimleri ile çalışmaktan mutluluk duymaktayız. MNG Kargo, PTT Kargo ve ya Aras Kargo ile taşınan paketiniz adresiniz neresi olursa olsun aynı dikkatle sorun yaşanmadan teslim edilmektedir. Hem siparişinizle aynı gün yola çıkan hem de ücretsiz olarak gelen paketinizi kapıda ödeme ile de satın alabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Ödeme Kanalları

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Factor 5 için ödeme yapmanız oldukça kolay adımlardan meydana gelmektedir. İsterseniz online olarak yani kredi kartı ile, havale ve ya EFT ile isterseniz kapıda nakit olarak ödeyebilirsiniz.
Şok Fiyatlar!
1 adet ürün 63 tl, 3 adet ise yalnızca 109 tl ile satılmaktadır.