Vince able almadan önce mutlaka okuyunuz , in vince able resmi satış sitesi

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

Invinceable Sahibi Olmak

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Bu ürüne sahip olmak artık çok kolay. Her zaman karşınıza çıkan ve incelediğiniz ürün için bugüne özel fırsatlarla sitemizden sipariş verebilirsiniz. Bu siparişle aynı günde kargo şirketine verilen ürün ya da ürünleriniz kısa sürede, hızlı teslimat ile adresinizde olur. Size sadece teslim almak ve hemen kullanmaya başlamak kalır. Bu denli basit olan işlemleriniz can sıkmayan, vakit almayan ve site çalışanlarımız sayesinde sürekli takip edebileceğiniz şekilde gerçekleşmektedir. %100 müşteri memnuniyeti birinci ilkemizdir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Ürün Nerelerde Kullanılıyor?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Bu sorunun cevabı elinizde. Yani size kargo görevlisinin teslim atiği orijinal ürün üzerinde. Bu güvenlik etiketli ürün ile üzerinde yazan tüm açıklamaları okuyarak kullanıma başlayabilirsiniz. Bu bilgiler içinde ürünün tam adı, üretici firma hakkında detaylar, son kullanma tarihi, saklama koşulları, içeriğinde yer alanlar ve bunlarla beraber kullanım yerleri de yazmaktadır. Ürün püskürtmeli kapağı ile herkesin rahatlıkla uygulayabileceği bir kullanım sunmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Fiyatlandırma

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Böylesine meşhur, bu kadar çok yorum alan, kullananların beğenisini ve ilgisini toplayan bir ürüne neden siz de sahip olmayasınız? Şimdi bu amaçla indirdiğimiz fiyat ile herkesi Invinceable sahibi yapmayı hedefliyoruz. 1 adet ürün için 39 lira verirken 3 adet ürün sipariş ettiğinizde artı 1 adet de biz size hediye gönderiyoruz. Bu inanılmaz cazip avantajı kaçırmamanız dileğiyle sizleri sipariş formu sayfamıza bekliyoruz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Invinceable Ödeme

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Ödeme için çeşitli kanallar bulunmaktadır. Online işlemleriniz devam ederken ödemeyi de bu kısımda yapabilirsiniz. Bunun için EFT, havale ve ya kredi kartı seçeneklerinden birini kullanabilirsiniz. Ama bu şekilde ödeme yapmak istemiyor iseniz PTT, MNG, Aras kargoyla kapınıza gelen paketi teslim aldıktan sonra da kredi kartı ya da nakit olarak ödeme yaparak satın alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Yardım

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
İnternet alışverişlerinde muhakkak aklınıza takılan sorular, devam eden işleminiz ile ilgili eklemek istedikleriniz, teslimata kadar geçen süre ile ilgili takipte kalma isteğiniz olmaktadır. Tüm bu adımlarda müşteri destek hattımız devreye girmektedir. Sadece sizlerin sorunsuz alışverişi için arkadaşlarımız günün her saati aynı itinayla çalışmaktadır.