Paramil parasite macunu, paramil parasite macunu almadan önce mutlaka okuyunuz?

 

 

 

 

 

 

 

Paramil Nerede Satılmaktadır?

 

 

 

 

 

 

 

 
Sanal dünyada dolaşırken karşınıza hep çıkıyor ise, kullanıcı yorumları ile sık sık karşılaşıyorsanız, artan talep oranının farkındaysanız doğru adrestesiniz. Paramil şimdi birbirinden ayrıcalıklı hizmetlerle sitemizde satılmaktadır. Resmi olarak satış yapan sitemizde hızlı teslimat, aynı gün kargo, ücretsiz kargo, en iyi fiyat sunma, müşteri memnuniyeti, seçkin kargo şirketleri gibi pek çok imkan bulunmaktadır. Tüm bu hizmetlerden yararlanmak için sipariş verebilir ve tek tıkla oturduğunuz yerden verdiğiniz siparişe 1- 2 iş gününde kavuşabilirsiniz. Kolay sekmelerle sitemizde dilediğiniz noktaya ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Saklama Koşulları

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Paramil macun tamamen bitkisel içerikli bir üründür. Ürünü kendi kutusu ve ambalajında serin ve rutubetsiz bir ortamda muhafaza ederseniz raf ömrünü uzatmış olursunuz. Son kullanma tarihine dikkat ediniz, tarihi geçen ürünleri satın almayınız. Orijinal ürün gönderimi yapan sitemiz çalışanları siparişten teslimata her adımda sizlerin hoşnutluğu için özveriyle çalışmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Kullanım Talimatı

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Satın aldığınız her ürünün bir kullanım şekli ve zamanı vardır. Bu ürün için de uygun görülen kullanım kendi orijinal kutusu üzerinde yazmaktadır. Bununla beraber üretici firma ya da menşeine göre ithalatçı firma bilgileri, seri nosu, içerik detayları da yer alan diğer açıklamalardır. Kullanım için günde iki kez kullanım tavsiye olunmaktadır. Birincisi sabah kahvaltınızdan önce ikincisi ise akşam yatmadan önce ancak aç karnına alınmalıdır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Paramil Bileşenleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Ürün bileşenleri şunlardır; anason meyvesi ( pimpinella anisum ), maydanoz ( petroselinum crispum ), kekik ( thymus vulgaris ), deniz iğdesi ( hippophae rhamnoides ), yaban mersini yaprağı ( vaccinium myrtillus ) ve andız otu kökü ( ınula helenium ). Bu bitkisel içerik kullanıcılarının beğenisini kazanmıştır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Ödeme Nerede Gerçekleşiyor?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Resmi satış yapan sitemizin ödeme seçenekleri de oldukça fazla alternatif içermektedir. Ödeme için ürün araştırması yaptığınız gibi sitemizden online olarak EFT, havale ve ya kredi kartı ile satın alma işleminizi tamamlayabilirsiniz. İsterseniz de adresinize gelen ürün için tam da teslimat sırasında nakit olarak ödeme yapabilirsiniz. 1 adet ürün için yalnızca 69 tl ödemeniz yeterlidir.