Matcha Premium nereden alınır , Matcha Premium almadan önce okuyunuz?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Matcha Premium Sipariş Formu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Sipariş formu bir ürün almak istediğinizde atacağınız adımların en başında gelmektedir. Bu formlar genelde epey uzun ve sıkıcı olabilmektedir. Bunun önüne geçmek için yalnızca gerekli olan birkaç bilgiyi talep eden firmamız sayesinde işleminiz kısa sürede sonuçlanmaktadır. Adınız ve soyadınız, açık adres bilgileriniz bizim için yeterli olmaktadır. Paketinizin nereye ulaştırılacağı ve kimin adına teslim edileceği önemlidir. Dilerseniz ürün ve ya ürünlerinizi bir kargo şubesinden de teslim alabilirsiniz Sipariş isteğiniz ilgili birimimize ulaşır ulaşmaz hazırlanan paketiniz kargo şirketine verilir. Aynı gün size ulaşmak üzere yola çıkar.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Kargom Nerede?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Matcha Premium için gerekli incelemeleri yaptınız ve ürünü satın alamaya karar verdiniz. Sipariş formunuzu hazırladınız ve stoklardan temin edilen ürün ve ya ürünleriniz hemen kargoya verildi. Peki, bundan sonrasını nereden bileceksiniz? Kargonuz hangi durumda, paket en son nerede görüldü, hangi işlem sırasında belirlendi, tahmini varış süresi nedir, dağıtıma çıkmış mıdır gibi pek çok soru kafanızı kurcalayabilir. Emin olmak için kargom nerede uygulamalarından birini kullanabilir ya da sitemizin müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Ürün Teslimat

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Matcha Premium ürününden gereksiniminize göre vereceğiniz siparişlere göre ve yine kendi tercihinizle belirleyeceğiniz kargo firması ile yola çıkan paketiniz ortalama 1 ile 2 iş günü içerisinde elinizde olmaktadır. Kapıya gelen kargo görevlisi artık yanında pos cihazı da bulundurmaktadır. Böylece kredi kartı ile ödeme yapabilir ve paketinizi teslim alırken aynı anda satın da alabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Matcha Premium Muhteviyat ve Kullanım

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Ürün sadece bitkiler, bitki özleri ve bitki suları kullanılarak oluşturulmuştur. Bu yüzden kullanmak isteyenlerin çoğu bu içeriğe göre karar vermektedir. Dünyaca ünlü bir marka haline gelen ürün kolay kullanımı ile de dikkat çekmektedir. Sadece günlük iki şase alımından ibaret olan kullanım hiçbir işinizi aksatmanıza sebep olmamaktadır. Güvenlik etiketi bulunan kutu ile evinize, ofisinize gelen ürünü hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Fiyatlandırma

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
1 adet 49 tl, 3 adet 99 tl, 5’li set 149 tl, 7’li set 189 tl ve ücretsiz kargodur.