Amazon Cevizi nedir, Amazon Cevizi nereden alınır ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Amazon Cevizi Sipariş Verme

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Gerçek bir mağazadan alış veriş yapmak için çok fazla dolaşmanıza, vakit ve nakit harcamanıza gerek kalmayan dönemde olduğumuz ve internetin aktif olarak kullanıldığı günümüzde keyifli ve masrafsız bir alış veriş için resmi satış yapan adresleri tercih ediniz. Sitemiz de bu anlamda müşterilerine ayrıcalıklı ve üstün hizmetler sunma yolunda çalışmalar yapmaktadır. Her geçen gün artan kullanıcı sayımızla kaliteli hizmetin adresi olarak yolumuza devam etmekteyiz. Sipariş vereceğiniz ürün ve ya ürünler için kolay bir form oluşturan ekibimiz zamanınızdan da tasarruf ettirmektedir. Sadece ad, soyad ve adres bilgilerinizle basit bir şekilde dolduracağınız form ile sipariş talebiniz hemen değerlendirmeye alınır ve paketiniz kargo görevlisine teslim edilir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Kargo Süreci

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Kargo hareketleri asla zamanınızı boşa harcamadan zahmetsizce takip edebileceğiniz bir işlemdir. Sitemiz üzerinden müşteri temsilcilerimizle görüşebilir kargom nerede uygulaması ile belirsizliklere bir son verebilirsiniz. Zaten aynı gün yola çıkan paketiniz en geç iki iş günü sonunda verdiğiniz açık adres bilgileri ışığında elinizde olmaktadır. Bu konuda disiplinle çalışan Aras Kargo, MNG Kargo ve PTT Kargo ile çalışmaktayız. Güler yüzlü çalışanları, teslimatta kapıda ödeme avantajı ve hızlı teslimatla her daim yanınızdayız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Amazon Cevizi Muhteviyat

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Ürün benzerlerine içerik bilgileri ile fark atmaktadır. İçerisinde bulunan 1917 mikrogram selenyum ile göz doldurmaktadır. Vegan, lifli ve proteinli bir yapısı vardır. Bunların yanında karbonhidrat oranı da oldukça düşüktür. Bu ürünün tamamen bitkisel içerikli olması kullanıcılarını memnun etmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Kullanım Şekli

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Amazon cevizi kullanımı basit ürünler arasındadır. Bu yüzden de pratikliğiyle ün yapmıştır. Elinize gelecek olan güvenlik etiketli paket içerisinde bulunan orijinal kutu yaklaşık 60 gr olarak hazırlanmıştır. Bu da 15 ile 20 adet ürün anlamına gelmektedir. Günde 3-4 tane almanız yeterlidir. Kullanımda önemli olan tek unsur en az bir ay düzenli kullanımdır. İyi günlerde kullanınız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
İndirimli Fiyatlar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Amazon cevizi siparişlerinizde 1 adet için 59 tl, 3 adet 122 tl, 6 adet için ise 189 tl ödemeniz yeterlidir. Kargo hizmetimiz ücretsizdir.