Rus Kremi nedir , rus kremi nereden alınır bilgi alabilirsiniz ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rus Kremi Satın Alma

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Dünya genelinde önce üretildiği ülke genelinde sonra ise birçok farklı ülkede satışa sunulan ve her geçen gün kullanıcı sayısı ve beğenip de denemeye başlamak isteyenlerin sayısı artan ürün şimdi ülkemizde de satılmaktadır. Rus kremi satın almak için resmi satış sitesi olarak size basit ve pratik birkaç sayfa hazırlamış bulunmaktayız. Satın alma adımlarının ilki sipariş formu hazırlamaktır. Hazırladığınız forma göre paketleme işlemi yapılır ve aynı gün kargo ile yola çıkar. Bu işlem ortalama 1 ile 2 iş günü kadar sürmektedir. Sonunda teslimat gerçekleşir. Ödemenizi teslimat sırasında nakit olarak ya da online olarak yapabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Orijinal Ürün!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Resmi satış sitelerinde gönderimi sağlanan orijinal ürünlere sahip olmak bir internet alış verişinde aranan olmazsa olmaz kurallardandır. Çünkü siz de bir ürünün görseline uygun ve hatta bu ürünün hologram etiketli orijinal haline kavuşmayı istersiniz. Aksi halde beklemediğiniz bir ürün ile karşılaşabilir ya da ne olduğu belli olmayan bir kutuda bir ürünü teslim almak zorunda kalabilirsiniz. Bunun için uzun yıllardır müşteri memnuniyeti ile çalışan firmamız %100 orijinal ürün göndermektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Ürün Kullanım Önerisi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Rus kremi güvenlik etiketli kendi kutusu ile size teslim edildiğinde üzerinde yazan bir takım açıklamaları fark edeceksiniz. Bu açıklamalar ürünün tam adı, üretici firma bilgileri, ürün içeriği ve kullanım talimatlarından oluşmaktadır. Bu detaylar kullanım öncesi okumanız gereken niteliktedir. Okuyup anladıktan sonra istediğiniz zaman kullanıma başlayabilirsiniz. Ürünü rutubetsiz, serin bir ortamda muhafaza ediniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Rus Kremi Bileşenleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Krem içeriği tamamen bitkisel bileşenlerle oluşturulmuştur. Ceviz, ceviz sütü ve sudan meydana gelen ürün muhteviyat olarak da birçok benzer ürün arasından sıyrılmaktadır. Satın aldığınız orijinal ürün için ilave içerik bilgilerini açıklamalardan takip edebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 
İnanılmaz Fiyatlar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
İnanılmaz fiyat fırsatlarımızla 1 set Rus Kremi 29 tl, 2 set 50 tl, 3 set ürün 75 tl, 6 set 120 tl ve 12 set + 2 set hediye 189 tl olarak satışa sunulmuştur. PTT, Aras, MNG Kargo kalitesiyle teslim edilmektedir.