Genome White nedir , Genome White aklik kremi nasıl kullanılır ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Genome White Sitemizde!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Tüm dünyanın bildiği ve severek kullandığı, içeriği ile ve kullanım kolaylığı ile dikkatleri üzerine çeken ürün artık sitemizde de değerli müşterilerimiz için satışa sunulmuştur. Ürün bitkisel bir muhteviyata sahiptir. Kullanım için fazladan zamanınızı almaz ve ekstra bir beceriye ihtiyacınız olmaz. Sitemiz bu ürün için tüm almak isteyen misafirlerimize kolay adımlarla satın alma imkânı vermektedir. Hızlı bir şekilde dolduracağınız sipariş, siparişle aynı gün yola çıkan kargo, hızlı teslimatla sorunsuz dağıtım ve birden fazla ödeme seçeneği ile ayrıcalıklı bir alış veriş keyfi yaşamaya hazır olun. Hemen şimdi sipariş ver butonuna tıklayabilir ve sizler de bu ürüne zahmetsizce kavuşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Ürün Muhteviyatı

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Genome White içerisinde tamamen bitkisel özler kullanılmıştır. Bu ayrıcalıklı formül ile her geçen gün ürün talep edilme oranı artmaktadır. Bitkiler, bitki özleri ve çeşitli bitki sularının bir araya gelmesi ile oluşturulan formül kullanıcılarının beğenisini kazanmıştır. Bu kazanım kullanıcı yorumlarına da yansımıştır. Yorumları okuyan birçok internet kullanıcısı da denemeye başlamak için sipariş vermektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Ödeme Kanalları

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Genome White için kaç adet gereksiniminiz olduğunu belirlediğinizde buna karşılık gelen fiyat ile ücretlendirileceksiniz. Seçtiğiniz sayıda ürün için ödemenizi yapabileceğiniz birden fazla seçenek mevcuttur. Bunlardan ilki çoğunluğun tercih ettiği online yöntemlerdir. Banka hesabınızdan havale ve ya EFT yapabilir ya da kredi kartı bilgilerinizle satın alabilirsiniz. Bazı kullanıcılarımız ise ikinci yöntemi yani kapıda ödemeyi tercih etmektedir. Bu şekilde de gelen kargo görevlisinin de yardımıyla ücreti kredi kartı ya da nakit ödeme ile satın alımınızı tamamlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Kullanım Talimatı

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Genome White kullanımı muadillerine göre daha kolay ve pratiktir. Cildinizi iyice temizledikten sonra parmak uçlarınızla ince bir tabaka şeklinde sürebilirsiniz. Yaklaşık 10 dakika bekletip yıkayabilirsiniz. Bu uygulama size zaman kaybettirmeden zahmetsizce yapılabilmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Kargo Firmaları

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Sipariş formu sırasında seçebileceğiniz MNG Kargo, PTT Kargo ve ya Aras Kargo ile paketiniz ayağınıza kadar sorunsuzca gelmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Fiyat Listesi

 

 

 

 

 

 

 

 

 
1 adet ürün 115 tl, 2 adet ürün 175 tl, 3 adet ürünse 220 tl’dir.