Q Clinic Squalene Krem nedir , Q Clinic Squalene Krem kullananlar ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Q Clinic Squalene Krem Nasıl Satın Alınır?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
İnternet alış verişlerinin hız kazandığı günümüzde sizler de işlerinizi daha çabuk ve pratik bir şekilde halletmek istiyorsanız resmi satış sitemiz üzerinden hemen şimdi sipariş verebilirsiniz. Vereceğiniz siparişler aynı gün içinde seçeceğiniz kargo şirketi görevlisine teslim edilecektir. Böylece ortalama 1 ile 2 iş günü içerisinde ürün ya da ürünleriniz ayağınıza kadar gelecektir. Ödeme yöntemlerinden de dilediğinizi seçebilir ve tamamen kendinize özgü bir alış veriş planı yapabilirsiniz. Satın alımlarınızda online yöntemleri ve ya kapıda ödemeyi tercih edebilirsiniz. Güvenlik etiketi bulunan orijinal ürününüzü mutlu günlerde kullanınız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Kargo Hareketleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
E-ticaret sektörü gelişen ve her gün yenilenen yüzü ile değerli tüketicilerine hizmet veren bir platformdur. Zamanla yarışan yeni dünya bu sayede alış verişlerine hız katmıştır. İnternet sitelerinden yapmış olduğunuz alış verişlerde ürününüz kargo yoluyla size ulaşmaktadır. Ancak kargo bekleme süresi biraz can sıkıcı hal de alabilmektedir. Bunun için sitemizden sipariş verdiğiniz ürünlerin kargo hareketlerini görebilir ve ya kargom nerede uygulaması ile belirsizlikleri ortadan kaldırabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Orijinal Ürün!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Resmi satış sitemiz sizlere hologram etiketli tamamen orijinal ürün göndermektedir. Elinize aldığınız güvenlik etiketli ürün ile kutu üzerinde yazan açıklamalara da kavuşmuş olursunuz. Ürünün tam adı, kullanım şekli, içeriği, son kullanma tarihi bilgilerini dikkatle okuyunuz. Kullanıma bundan sonra başlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Ürün Kullanım Şekli

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Köpekbalığından elde edilen maddenin de içinde bulunduğu formül her geçen gün daha fazla popülerlik kazanmaktadır. Kullanım pratikliği de tercih edilme oranını yükseltmektedir. Kullanırken cildinizin temiz olmasına özen gösteriniz. Uygulamayı dairesel hareketlerle yapınız. Günlük kullanıma uygun bir üründür.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Q Clinic Squalene Krem İçindekiler

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Krem hemen herkesin tercih edebileceği gibi bitkisel bileşenlere sahiptir. İçinde aynısafa özü, üzüm çekirdeği yağı, gliserin ve squalene bulunmaktadır. Daha fazla detay için kutu üzerindeki yazıları okuyabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Fiyat Listesi

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Q Clinic Squalene Krem tanıtım fiyatı ile 1 adet 59 tl, 2 adet 99 tl ve 3 adet 129 tl ile satıştadır. PTT, Aras, MNG Kargoyla sorunsuz teslim edilmektedir.