Salkom Beyazlatıcı Krem, Nerede Satılır, Kullananlar, Kullanımı, Ücretsiz Kargo, Sipariş Ver.


 

 

 

 

 

 

 

 

Salkom Beyazlatıcı Krem Sitemizde Satışta !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İnternet sitelerinde görüp beğendiğiniz bir ürünü kolayca satın alabilirsiniz. Satın alma aşamalara adresler arasında farklılık gösterebilmektedir. Önemli olan resmi satış sitelerinden sipariş vermenizdir. Sitemiz istediğiniz ürünü yine istediğiniz miktarda özel olarak paketleyerek hologram etiketi ile birlikte göndermektedir. Resmi satış sitemizden yapacağınız alış verişlerde ilk önce sipariş formu oluşturmanız gerekmektedir. Form içerisinde yer alan isim, soy isim ve adres boşluklarını tam ve doğru bir şekilde doldurunuz. Sonrasında salkom beyazlatıcı krem 1 ile 2 iş günü içinde kargo paketinizi teslim alabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kullanımı Nasıldır ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün satın almayı düşünen kullanıcıların birçoğu uygulama kolaylığına göre de karar verebilmektedir. Salkom krem kullanımı de pratik ve zahmetsiz kullanımı ile bu anlamda birçok müşteriye ulaşmaktadır. Müşteri memnuniyetini esas alan firmamız da sizleri bu ürün ile buluşturmaktan mutluluk duymaktadır. Ürünü kullanmadan önce uygulama yapacağınız bölgenin temizliğini sağlayınız. Sonra az miktarda kremi yuvarlak hareketlerle sürebilirsiniz. Bu işlemi çok fazla vakit harcamadan yapabileceğiniz için uygulama sizi zorlamayacaktır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün Muhteviyatı ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Salkom beyazlatıcı krem bitkisel bir karışımdır. İçerisinde kullanılan bitkiler, bitki özleri ve bazı bitki suları ürünü daha fazla talep edilir hale getirmiştir. Meyan kökü, arbutin ve kınakına kullanılan bileşenlerden bazılarıdır. İlave içerik bilgisine güvenlik etiketli orijinal kutu üzerinde bulunan açıklamalardan da ulaşabilirsiniz. Orijinal kutusunda ve rutubetsiz bir ortamda saklamaya özen gösteriniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kargo Şirketleri ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün seçiminizi, adet miktarını ve ödeme tipinizi seçebildiğiniz sipariş formunda kargo şirketi için de tercihte bulunabilirsiniz. MNG Kargo, Aras Kargo ve ya PTT Kargo seçiminize göre paketiniz taşınacak ve dağıtılacaktır. Kaliteli ve sorunsuz teslimatın adreslerinden olan bu firmalarla ürün ya da ürünleriniz adresinizde size teslim edilmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ödeme Çeşitleri ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Seçtiğiniz miktarda ürün için belirlenen fiyatı farklı yollardan ödeyebilirsiniz. Online olarak havale, EFT yapabilir ya da kapıda ödemeyle nakit ya da kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fiyatlar ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

salkom beyazlatıcı krem 1 adet 79 tl, 2 adet 139 tl, 3 adet 199 tl olan ürün için çoklu alımlarda kargo hizmeti ücretsizdir.