Teff Tohumlu Çay nedir , Teff Tohumlu Çay resmi satış sitesi

 

 

 

 

 

 

 

Teff Tohumlu Çay Resmi Satış Sitesi

 

 

 

 

 

 
Günümüzde insanların ihtiyaç duydukları pek çok ürün internet sitelerinde satışa sunulmakta ve kolaylıkla sipariş edilerek satın alınabilmektedir. Bu kolay ve pratik alış veriş yöntemi sayesinde herkes zahmetsizce oturduğu yerden ürün sahibi olabilmektedir. Sitemiz de resmi satış sitesi olarak değerli müşterileri için tüm yenilikleri takip etmekte, verilen siparişler doğrultusunda orijinal ürün ile alıcılarını buluşturmaktadır. Sipariş formu hazırlama, kargo şirketi seçimi ve ödeme tipi tercihi gibi alanlar düzenlendikten sonra hızlı teslimat ile ürün kullanıcılarımızın ayağına kadar götürülmekte ve teslim edilmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Sipariş Formu Nasıl Hazırlanır?

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Teff tohumlu çay gereksinimi duyuyor iseniz hemen şimdi sitemiz içinde bulunan formu doldurup talebinizi bize iletebilirsiniz. Form içinde adınız, soyadınız, adres bilgileriniz bulunmalıdır. Bu bilgilerin yanı sıra kargo firması seçiminizi ve ödeme yöntemi seçiminizi de işaretleyebilirsiniz. Üründen kaç adet sipariş etmek istediğinizi de belirtmeyi unutmayınız. Bu bilgiler ışığında yola çıkan kargonuz sipariş verdiğiniz saate göre aynı gün harekete geçmektedir. Aynı gün kargo avantajı ile ürününüze kısa sürede kavuşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 
Kargo Hareketleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Sitemiz her bir müşterimiz için ideal alış veriş şartlarını oluşturmayı amaç edinmiştir. Bunun için her adımda kaliteli hizmete önem vermektedir. Kargo sürecini mümkün olduğunca kısaltmak ve belirsiz noktalar bırakmamak adına işinde ve alanında başarılı şirketler ile çalışmaktadır. Paketiniz özen ile hazırlandıktan sonra seçiminize göre MNG Kargo, PTT Kargo ve ya Aras Kargo ile gönderilmektedir. İşlemler hava şartları da göz önünde bulundurulmak suretiyle yaklaşık bir ile iki iş günü civarında sürmektedir.

 

 

 

 

 

 

 
Ürün Muhteviyatı ve Kullanımı

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Teff tohumlu çay içinde kiraz meyvesi sapı, mac, limon otu, acai funda, tarçın, aspir tohumu, lepidyum, yeşil çay, yeşil kahve, mate yaprağı, kuşburnu, kuinoa tohumu, bamya çiçeği, biberiye, barut ağacı kabuğu, chia tohumu, sandaloz sakızı, kitre zamkı bulunmaktadır. Gün içinde bir bardak sıcak su içinde demlendirerek tüketebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 
Fiyat Listesi

 

 

 

 

 

 

 
1 adet 79 tl, 2 adet 149 tl, 3 adet 199 tl olarak listelenen üründen çoklu alımlarda kargo ücretsizdir.