Maya Maskesi Nedir, Nasıl Kullanılır, Kullananlar, Yorumları, Satın Al

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

Maya Maskesi Kullanımı ?

 

 

 

 

 

 

 

Resmi satış sitemiz deneyimli bir ekipten oluşmaktadır. Orijinal ürün gönderilen her bir müşterimizden olumlu geri dönüşler alarak yolumuza devam etmeyi hedeflemiş bulunmaktayız. Müşteri danışma hattı ile sipariş aşamasından teslimata kadar her türlü soru ve ya sorunlarınız ile ilgilenmekteyiz. Maya maskesi yine uzun yıllardır kullanılan ve kullanan hemen herkesin hoşnutluğunu kazanan bir üründür. Bu ürünü kullanırken sadece cildinizin temiz olması dikkat edeceğiniz kısımdır. Hemen şimdi sitemizden sipariş verebilir ve siz de bu deneyimi bir an önce yaşayabilirsiniz.  Kullanım talimatları ambalajda yazmakta olup talimatlara uygun kullanınız.

 

 

 

 

 

Ürün Bileşenleri Nelerdir ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Son zamanlarda tercih edilen bir üründür. İnsanoğlu ne kadar ilerlese de ihtiyaçları hep benzer özellikler göstermektedir. Bu sebeple sadece geliştirilerek kullanılan kült ürünler de mevcudiyetini korumaktadır. Maya maskesi bu ürünler kategorisinde bulunmakta ve içinde tiamin, folik asit, pantotenik asit, niasin, protein, riboflavin, biyotin, tokoferol, demir, magnezyum, potasyum, iyot, mikro elementler,  B6 vitaminleri gibi bileşenler kullanılmaktadır. İlaç değildir, gıda takviyesidir. Ürün hakkında tüm bilgiler ambalajda bulunur.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sitemiz Sipariş Formu ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Resmi satış sitemizde sipariş formu sayfasına kolay sekmelerle ulaşabilirsiniz. Ad, soyad, adres bilgilerinizi doğru, eksiksiz ve güncel olarak girdikten sonra bazı seçimleriniz de bu formda yapabilirsiniz. Ödeme tipi seçenekleri, kargo şirketi seçimi bunlar arasındadır. Sipariş formunda bulunan notlar bölümüne kaç adet ürün talep ettiğinizi de ekleyebilirsiniz. Sipariş saatinize göre aynı gün kargo yapılan paketiniz 2 iş günü sonunda elinizde olur.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kargo ve Ürün Teslimi !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MNG Kargo, PTT Kargo ve ya Aras Kargo şirketleri ile yola çıkan paketiniz güvenle taşınır, kalite ile dağıtılır ve sorunsuzca size teslim edilir. Bu teslimat sırasında kapıda ödeme yöntemini kullanabilirsiniz. Bu yöntem ile nakit paranızı ve ya kredi kartınızı kullanabilirsiniz. Havale ve EFT de bazı müşterilerimizin tercih ettiği ödeme yöntemidir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fiyat Listesi !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Maya maskesi için oluşturduğumuz fiyat listesine göre 1 adet 79 tl, 2 adet 149 tl ve 3 adet 199 tl olarak satışa sunulmuştur. Bu listeden gereksinim duyduğunuz miktara karşılık gelen fiyatı seçebilirsiniz. Birden çok ürün sipariş verdiğinizde kargo hizmeti ücretsiz olarak sağlanmaktadır.