eco slim nedir, eco slim tablet almadan önce mutlaka okuyunuz?

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Eco Slim Tablet Satın Alma

 

 

 

 

 

 

 

 
Artık tüm dünyanın da bildiği bamya tablet kür olarak internet adreslerinde bulunmaktadır. Satın almaya karar verdiğiniz anda sitemizi ziyaret etmenizi öneririz. Çünkü sitemiz tamamen resmi olarak satış yapmakta ve tüm müşterilerine orijinal ürün göndermektedir. Bu ayrıcalığa kavuşmak için sitemizin kolay adımlarını takip edebilirsiniz. Öncelikle sipariş formunuzu hazırlayabilir ve dilediğiniz miktarda ürünü bizden talep edebilirsiniz. Verdiğiniz bilgiler doğrultusunda açık adresinize sorunsuz bir teslimat gerçekleşir. Ödeme yapmak içinde birden fazla seçeneğiniz mevcuttur. Banka hesabınızdan havale ve ya EFT yapabilirsiniz. Kredi kartı bilgilerinizle de online işlem yapabilir ve sipariş verebilirsiniz. Bunların yanında kapıda ödeme yöntemi ile de satın alma adımlarınızı tamamlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Kargo İşlemleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Eco Slim Tablet satın almak için sipariş verirken dilediğiniz kargo şirketini seçebilmektesiniz. Bu kargo şirketleri ülkemizin önde gelen isimlerindendir. Kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeyen ve her noktaya aynı özenle dağıtım yapan MNG Kargo, PTT Kargo ve Aras Kargo ile çalışmaktayız. Sipariş verdiğiniz aynı gün seçmiş olduğunuz kargo şirketi ile paketiniz harekete geçer. Yanlış duymadınız, sipariş ver butonuna tıklar tıklamaz paketiniz isteğiniz doğrultusunda hazırlanıp kargo görevlisine teslim edilir. Paketiniz hava koşullarına göre 1 ile 2 iş günü içinde elinize ulaşır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Eco Slim Tablet İçindekiler

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Bamya tablet adından da anlaşılacağı üzere tamamen bitkisel bir üründür. Bu ürünün tercih edilme sebeplerinin en başında da bu etmen gelmektedir. Lifli bir yapıya sahip olması da beğeni toplamaktadır. İçerisinde potasyum, folik asit, B vitamini, demir, çinko, C vitamini, K vitamini ve kalsiyum gibi oldukça fazla madde bulunmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Kullanım Şekli Nasıl Olmalıdır?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
eco slim tablet bazı yerlerde kavrularak tüketilmekte bazı yerlerde ise çiğ olarak kullanılmaktadır. Gün içerisinde dilediğiniz bir zamanda kullanabilirsiniz. Daha detaylı kullanım için size gönderilen orijinal kutu üzerindeki açıklamaları okuyunuz. Beklenemeyen bir etki ile karşılaşırsanız kullanımı derhal bırakınız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Fiyatlar

 

 

 
1 adet eco slim 79 tl, 2 adet 159 tl, 3 adet 219 tl ve ücretsiz kargo ile kapınıza kadar gelmektedir.