Sığla Yağı Kremi, Nasıl Kullanılır, Kullanıcı Yorumları, Etkileri, Yan Etkileri

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sığla Yağı Kremi Sitemizde Satışta !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ülkemizde elde edilen ürün bitkisel içeriği ve kullanım kolaylığı ile oldukça fazla kullanıcı tarafından tercih edilmeye başlanmıştır. Bu popüler ürün şimdi sitemizde resmi olarak satıştadır. Bunun yanı sıra sitemizin üstün hizmet anlayışı ile alış verişiniz daha da keyifli bir hal almaktadır. Kısa sürede hazırlayabileceğiniz sipariş formu, aynı gün kargo, hızlı teslimat ve kapıda ödeme kolaylığı ile ayrıcalıklı hizmetlerden siz de faydalanmaya başlayabilirsiniz. Hemen şimdi sipariş formunuzu hazırlayabilir ve arkanıza yaslanarak rahatça paketinizin teslimatını bekleyebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aynı Gün Kargo !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir ürün için yaptığınız incelemeler sonunda satın almaya karar verdiğinizde öncelikle ihtiyacınız olan miktarı belirleyiniz. Bu adeti sipariş formunda notlar bölümüne ekleyebilirsiniz. Sipariş verdiğiniz saate uygun olarak aynı gün sistemimize gelen talebiniz değerlendirmeye alınır. Stoklardan istediğiniz miktarda ürün hazırlanır ve paketlenir. MNG, Aras, PTT Kargo ile aynı gün adresinize doğru yola çıkan paketinizi verdiğiniz adreste teslim alabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ödeme Seçenekleri ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Krem için istediğiniz miktarda ürüne karşılık gelen fiyat ile ücretlendirilirsiniz. Bu miktarı birkaç farklı yoldan ödeyebilirsiniz. Bazı müşterilerimiz kapıda ödeme yöntemini tercih etmektedir. Bu yolla nakit ya da kredi kartı ile ödemeyi teslimat anında yapabilirsiniz. Online ödeme yollarından EFT ve ya havaleyi ya da yine kredi kartı bilgilerinizi de kullanarak satın alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kullanım Önerisi ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sığla yağı kremi hologram etiketi bulunan yani güvenlik etiketli kutusu ile size teslim edilir. Bu kutu üzerinde ürünün tam adı, üretici firma bilgileri, içerik detayları, kullanım şekli gibi ayrıntılar yer almaktadır. Bu açıklamaları okuduktan sonra kullanmaya başlayabilirsiniz. Parmak uçlarınızla temiz olan cildinize yuvarlak hareketler yaparak sürelmesi tavsiye edilir. Yaklaşık 20 dakika bekletmelisiniz. Sonra üzerine makyaj gibi istediğiniz bir uygulamayı da yapabilirsiniz. Bitkisel gıda takviyesidir, ilaç değildir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kampanyalı Fiyatlar !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 adet ürün yalnızca 79 tl, 2 adet ürün 139 tl ve 3 adet ürün ise 199 tl ile satılmaktadır. Birden fazla ürün sipariş verdiğinizde kargo hizmetinden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. Keyifli ve mutlu alışverişler.