Keto Tabs nedir , Keto Tabs alırken nelere dikkat etmeliyiz?

 

 

 


 

 

 

 

Keto Tabs Satın Alırken

 

 

 

 

 

 

 

 
Eski zamanlarda bir ürünü satın alırken mağaza mağaza dolaşıp nihayetinde çok zaman harcayıp belki de satın almaktan bile vazgeçtiğimiz alış verişler yaşamaktaydık. Oysa şimdi istediğimiz ürünü farklı adreslerde inceleme şansımız bulunmaktadır. Üstelik oturduğumuz yerden evimizden, iş yerimizden, akıllı telefonlarımızı, bilgisayar ve ya tabletlerimizi kullanarak kısa sürede pratik bir şekilde alış veriş yapabilmekteyiz. Satın alırken dikkat etmemiz gereken en önemli durum ise alış veriş yapacağımız adresi doğru seçmektir. Resmi satış sitelerinden sipariş vermeye özen gösteriniz. Sitemiz de resmi olarak satış yapmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Aynı Gün Kargo!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Resmi satış sitemizin açılan sipariş formu sayfasında size ait kişisel bilgiler yer almalıdır. Adınız, soyadınız, adres bilgileriniz tam ve eksiksiz olarak doldurulmalıdır. Böylece paketinizin nereye ve kime teslim edileceği bilgisi işlenmiş olur. Bu bilgiler ile paketiniz aynı gün yola çıkar. Seçtiğiniz kargo şirketi ile hemen dağıtıma geçilir ve bu nedenle hızlı bir teslimat da gerçekleşmiş olur. En geç iki iş gününde paketiniz elinizde olur.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Ücretsiz Kargo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Her adrese ve her koşulda aynı özen ve itina ile dağıtım yapan MNG Kargo, Aras Kargo ve PTT Kargo ile çalışmaktan mutluluk duymaktayız. Bu seçkin şirketler ile yapmış olduğumuz anlaşmalar doğrultusunda bir adetten fazla ürün sipariş ettiğinizde kargo hizmeti ücretsiz olarak gerçekleşmektedir. Yani çoklu alımlarınızda kargo ücretsizdir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Keto Tabs İçerik ve Kullanım

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün bitkisel içeriği ile göz doldurmaktadır. Bu sayede hem kadın hem de erkek kullanıcılar tarafından oldukça fazla sayıda talep edilmektedir. İçerisinde kazein, matcha klorofil, kitosan, L-carnitine bulunmaktadır. Kullanım kolaylığı da ürünün efervesan tablet olarak bulunmasından kaynaklanmaktadır. Günde iki kez hazırlanarak tüketilebilmektedir. Bir bardak suyun içine attığınız bir adet tablet suda eridiğinde tüketilebilir. Yemeklerden yarım saat önce alınması önerilmektedir. Ürün son kullanma tarihine dikkat edilmelidir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Kampanyalı Fiyatlar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Tanıtım fiyatları ile satılmaya devam eden ürün için güncellenen fiyatlara göre 1 adet sadece 90 tl, 2 adet 159 tl, 3 adet 198 tl ve 6 adet 359 tl’dir.