Wireless araç içi şarj aleti nedir , wireless akıllı tutucu şarj aleti

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yeni Nesil Sensörlü Akıllı Tutucu Nereden Alınır?

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Son günlerde siz de bu ürünün ismini sıklıkla duyuyor iseniz, araştırıp kullanıcı yorumlarını da değerlendirdiyseniz, artık sizin de bu ürüne sahip olma zamanınız gelmiş demektir. Bunun için resmi satış sitemizin üstün hizmet anlayışı ile sunduğu imkânlardan yararlanabilir ve hemen sipariş vermeye başlayabilirsiniz. Sipariş formunuzu hazırladığınızda ve sipariş ver butonuna tıkladığınızda talebiniz bize ulaşır. Hemen paketleme servisine gönderilen ürününüz adresinize doğru taşınmak üzere yola çıkar. Ödeme seçeneklerinden size en uygun olanını da tercih ederek alış verişinizin son basamağı olan satın alma işlemini de gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

Ürünü Nasıl Kullanmalıyım?

 

 

Akıllı araç içi tutucu oldukça kolay bir kullanıma sahiptir. Size teslim edilen orijinal ürünü aracınıza sabitleyebilirsiniz. Telefonunuzu cihaza yerleştirdiğinizde Sensörler sebebiyle kollar hemen kapanır ve kolayca telefonunuzu kavraR. Wireless şarj etme özelliği bulunan ürün telefonu almak istediğinizde de kolları açar ve rahatlıkla almanızı sağlar. Farklı telefon marka ve modellerine uygun olarak tasarlanmıştır. Kullanım kolaylığı sebebiyle oldukça fazla sayıda kullanıcı tarafından tercih edilmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Kargo Şirketleri Hangileri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Bir ürünü kullanıcı tavsiyesi ve ya yaptığınız incelemeler sonrası satın almak istediğinizde internet üzerinden vereceğiniz siparişler kargo yoluyla size ulaştırılmaktadır. Bu yöntem ile oturduğunuz yerden kolaylıkla sipariş verir ve paketinizin gelmesini beklersiniz. Taşımayı yapacak olan şirketlerin özellikle alanında uzman isimler olması gerekmektedir. Bu sebeple firmamız PTT Kargo, MNG Kargo ve Aras Kargo gibi seçkin isimler ile çalışmaktadır. Birden fazla ürü almak istediğinizde ise kargo hizmeti ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Ödeme Kanalları

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Akıllı araç içi tutucusu için sipariş verirken kaç adet ürün istediğinize de karar vermeli ve buna karşılık gelen fiyatı öğrenmelisiniz. Fiyat listemiz sürekli güncel olarak hazırlanmaktadır. Ödeme yaparken sitede görülen fiyat ile ücretlendirilirsiniz. Kapıda ödeme yapmak isterseniz teslimat sırasında nakit para ve ya kredi kartı kullanabilirsiniz. Online işlemlerde ise EFT, kredi kartı, havale yolları ödeme için mümkündür.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Fiyat Listesi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
1 adet ürün 59 tl, 2 adet 109 tl, 3 adet 159 tl’dir.