Cassia tora Tozu nedir , Cassia tora Tozu nereden alınır ?

 

 

 

 

 

 

 

Cassia tora  Tozu Sipariş Verme

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

E-ticaret sektöründe aradığınız bir ürünü kolaylıkla bulabilir ve satın alabilirsiniz. Sektör içinde bulunan onlarca firma ve bu firmaların satışını sundukları yüzlerce ürün bulunmaktadır. Bu ürünleri birbirleri ile kıyaslayabilir, fiyat yelpazesinden kendi bütçenize uygun olanı seçebilir ve satın alarak sahip olabilirsiniz. Üstelik bu işlemleri evinizde, iş yerinizde, sokakta ve dilediğiniz her yerde akıllı telefonlarınızdan, tablet ve ya bilgisayarlarınızdan tek tıka yapabilirsiniz. Resmi satış sitemiz bütün satın alma adımlarını müşteri ihtiyaçlarına göre gerçekleştirmekte ve kolaylıklar sunmaktadır. Sipariş verirken adınız, soyadınız ve adres bilgilerinizi girdikten sonra hemen sipariş ver butonuna tıklayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kargo Hareketleri Takip

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün satın almanın keyifli yanı ürüne ulaştığınız andır. Ürüne tamamen sahip olduğunuz anlamına gelmektedir. Bunun için internet alış verişlerinde kargo süreci önem taşımaktadır. Paketinizin sorunsuzca, kısa sürede adresinizde olmasını istersiniz. Bunun için kargo hareketlerinden haberdar olmanız gerekmektedir. Sitemiz üzerinden paketinizin durumunu, kargo hareketlerini takip edebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün Muhteviyat ve Kullanım Bilgisi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cassia tora  Premium Tozu içerisinde yalnızca bitkiler, bitki özleri ve bazı bitki suları kullanılmıştır. Bu bitkisel karışım özellikle içeriğinden dolayı oldukça fazla rağbet görmektedir. Hem ülkemizde hem de diğer ülkelerde her geçen gün artan bir müşteri potansiyeli bulunmaktadır. Ürün bitkisel içeriği ile dikkat çektiği kadar kullanım kolaylığı ile de ilgi görmektedir. Toz halinde bulunan ürünü belirtilen miktarda ve günlük olarak kullanabilirsiniz. Kullanım detayları için orijinal kutu üzerinde yazı ile belirtilen açıklamaları dikkatle okuyabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ödeme Kanalları

Sipariş vermeden önce kaç adet ürün istediğinizi muhakkak belirleyiniz. Bu bilgiyi sipariş formunuzda bildirebilirsiniz. 1 adet ürün 20 günlük kullanım için, 2 adet ürün 40 günlük kullanım için ve 3 adet ürün ise 80 günlük kullanım için uygundur. Kapıda ödeme, EFT ve ya havale yollarını kullanarak ödeme yapabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fiyatlar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 adet Cassia tora 69 tl + 10 tl kargo bedeli, 2 adet 129 tl + kargo bedeli ve 3 adet + 1 adet hediye 199 tl + ücretsiz kargo olarak belirlenmiştir.