Beetox Krem nedir, Beetox Krem nereden alınır ?

 

 

 

 

Beetox Krem Nasıl Satın Alınmaktadır?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Beğendiğiniz bir ürünü satın almanın en kolay yolu e-ticaret platformunu kullanmaktır. Çünkü bu şekilde istediğiniz adresten istediğiniz satış politikasından faydalanabilir ve tüm işlemlerinizi oturduğunuz yerden hızla yaparak zahmetsizce ürün sahibi olabilirsiniz. Resmi satış sitemizi ziyaret ederek ürün için talep formu oluşturabilir sonra arkanıza yaslanarak gelecek olan paketinizi gönül rahatlığıyla bekleyebilirsiniz. Değerli vaktinizi boşa harcamadan ve uygun fiyat fırsatıyla orijinal ürün sahibi olma keyfini yaşamak için sizleri de sitemizde alış veriş yapmaya bekliyoruz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İlk Aşama Sipariş Verme

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir ürün için sipariş vermek demek o üründen kaç tane istediğinizi, nereye ve kimin adına teslimat yapılacağını, hangi kargo şirketi ile gönderim yapılacağını ve ödemeyi nasıl yapmak istediğinizi bize bildirmeniz demektir. Çünkü paketiniz bu bilgiler doğrultusunda hazırlanır ve size ulaştırılmak üzere yola çıkar. İsim, soy isim, bulunduğunuz il ve ilçe detaylarında doğru ve güncel bilgilerle giriş yapmanız, adresinizin açık ve anlaşılır olması teslimatınızın kalitesini arttırır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün Ne Zaman Elime Ulaşır?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kargo işlemleri sipariş verdiğiniz saat uygunsa aynı gün başlamaktadır. Paketiniz Aras Kargo, MNG Kargo ve PTT Kargo güvencesi ile bir ile iki iş günü çerçevesinde kapınızda olur. Gelen kargo görevlisi güler yüzlü bir şekilde sorun yaşanmadan siparişinizi size teslim eder.

 

 

 

 

 

 

 

 

Nasıl Ödeme Yapabilirim?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir ürüne tam anlamıyla sahip olmak için o ürün için belirlenen bedeli ödemeniz gerekmektedir. Tutarlarla ilgili bilgi almak için fiyat listemizi inceleyebilirsiniz. Bu miktarı internet üzerinde işlem yaparak EFT ve ya havale ile ödeyebileceğiniz gibi kapıda ödeme ile nakit ve ya kredi kartıyla da ödeyebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İçerik ve Kullanım Bilgisi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Melittin, arı zehri, enzim, peptid, amino asit gibi bileşenler ile oluşturulan ürün krem formunda alıcıları ile buluşmaktadır. Bitkisel içeriği kadar kullanım kolaylığı ile de adından söz ettiren ürünü temiz cildinize sürüp bekledikten sonra mendille temizleyebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

Fiyatlar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 adet 69 tl + kargo bedeli, 2 adet 99 tl + ücretsiz kargo, 3 adet 129 tl + ücretsiz kargodur.