Curcumin 500 nedir, Curcumin 500 nereden alınır ?


 

 

 

 

 

 

 

 Curcumin 500 Nereden Temin Edilir?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hali hazırda kullandığınız ve tekrar satın almak istediğiniz ya da adını duyduktan sonra araştırarak satın almaya ve denemeye karar verdiğiniz bu ürünü temin etmenin en kolay yolu resmi satış sitemizden zahmetsizce sipariş vermektir. Oldukça pratik olarak hazırlanmış formda ad, soyad, adres bilgileri, ödeme tipi, kargo şirketi tercihi gibi bölümler bulunmaktadır. Bu kısımları doğru bilgilerle doldurup sipariş ver butonuna bastığınızda talebiniz iletilmiş olur. Temin edilen ürününüz kısa sürede size ulaştırılmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aynı Gün Kargo!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kargo işlemleri bir alış verişin en son ve en çok merak edilen kısmıdır. Özellikle sanal ortamda başlattığınız bir alış verişin gerçek ürünle son bulması adına oldukça titizlikle yapılması gereken bir işlemdir. Bu sebeple firmamız işinde uzman ve kalite ile hizmet veren isimler ile çalışmaktadır. Siparişinizle aynı gün MNG Kargo, Aras Kargo ve PTT Kargo ile adresinize taşınmaya başlayan paketiniz en geç iki iş günü sonunda elinizde olur.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Orijinal Ürün!

 

 

 

 

 

 

Siz değerli müşterilerimiz için hologram etiketli yani güvenlik etiketi bulunan orijinal ürün gönderimi yapmaktan onur ve gurur duymaktayız. Bu şekilde ürünü teslim aldığınızda içerik, kullanım şekli, üretici firma bilgileri, son kullanma tarihi ve saklama koşulları ile ilgili direkt üretici firmadan size ulaşan bilgilere de sahip olmuş olursunuz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ödeme Alternatifleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Satın alarak kullanmaya başlayacağınız ürün için ödeme yapmanız gerekmektedir. Bu ödemeyi isterseniz internet üzerinden havale ve ya EFT ile isterseniz ise teslimat sırasında kapıda ödeme yöntemi ile yapabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kavruk Zerdeçal, Altın Yoğurt Kürü ve Kullanım

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün içerisinde 200 gr zencefile eş değer kür ve 20 mg probiyotik, 500 gr zerdeçala eş değer kurkumin arı sütü ve propolis, ceylon tarçın, okyanus yosunu spirulina bulunmaktadır. Yoğurt ile karıştırılarak tüketilebilmektedir. Haftada 5 akşam kullanımı önerilmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fiyatlar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 günlük kullanım için ürün 49 tl + 9 tl kargo ücreti, 30 günlük kullanım için 98 tl + 9 tl kargo ücreti, 50 günlük kullanım için 149 tl + ücretsiz kargodur.