Mavi Serum nedir, Mavi Serum kullananlar ne diyor ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mavi Serum Sitemizde Satışta!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hemen her gün kullanıcı sayısı artan bu popüler ürün şimdi sitemizde de siz değerli kullanıcılarımız için satışa sunulmuştur. Satın almak için bize istek ve iletişim bilgilerinizi ulaştırmanız yeterlidir. Tarafımıza ulaşan bilgileriniz ışığında hazırlanacak olan siparişiniz kaliteli kargo firmalarından biri ile adresiniz neresi olursa olsun aynı itina ile gönderilmektedir. Ödemenizi de istediğiniz şekilde yaptıktan sonra ürüne tam olarak sahip olabilirsiniz. Ürününüz hologram etiketli yani orijinal bir üründür. Üzerindeki açıklamaları okuduktan sonra kullanıma başlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İçinde Kullanılanlar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün tamamen bitkisel içeriklidir. Böylece daha da fazla tercih edilmektedir. İçinde keratin, at kuyruğu bitkisi ekstraktı, caffeine, urtica dioica leaf extract, aqua, glycerin, propylene glycol, panthenol, beyaz acı bakla, çentiyan kökü özü, chamomile recutita flower extract, calcium pantothenate, biotin, allantoin gibi bileşenler bulunmaktadır. İlave bilgiler için güvenlik etiketli kutu üzerindeki açıklayıcı ibareleri okuyabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Saklama Koşulları

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Orijinal ürününüzü serin, kuru, rutubetsiz bir ortamda, direkt güneş ışığından uzakta ve çocukların ulaşamayacakları bir yerde muhafaza ediniz. Kendi kutu ve ambalajında saklayınız. 25 dereceni altında oda sıcaklığında koruyabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kullanım Talimatı

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Serum kullanımı fazladan bilgi ve beceri gerektirmeyen, zaman almayan, hemen herkesin uygulayabileceği kolaylıktadır. Günde iki kez kullanabilirsiniz. Bunun için damlatacağınız ürünü kafa derisine dairesel hareketlerle yedirmeniz ve masaj yapmanız önerilmektedir. Bir şişe serum yaklaşık 15 günlük bir kullanım için uygundur.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kargo ve Ödeme

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sipariş bilgileriniz bize ulaştığında aynı gün kargo şirketine verilen paketiniz ortalama 1 ile 2 iş günü içinde size ulaşmaktadır. Aras Kargo, MNG Kargo ve ya PTT Kargo şirketlerinden sizin seçeceğiniz biri ile ayağınıza kadar gelen ürün için kapıda ödeme yapabilirsiniz. İsterseniz internette online işlem yapabilir EFT ve ya havale ile de ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Tamamen sizin ödeme kolaylığınıza göre seçim yapabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fiyat Çizelgesi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürünümüz yeni güncellenen fiyatlarımıza göre 1 adet ürün 179 tl + kargo bedeli, 2 adet ürün 229 tl + ücretsiz kargo, 3 adet 349 tl + ücretsiz kargo olarak satışa sunulmuştur.