Aksöğüt Kremi nedir, Aksöğüt Kremi kimler kullanabilir ?

 

 

 

Aksöğüt Kremi Sipariş Formu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sitemizde yapacağınız satın alma işlemleri oldukça pratik ve zaman almayan bir şekilde düzenlenmiştir. Adınız, soyadınız ve adres bilgileriniz bırakılan boşluklara eksiksiz bir biçimde girilmelidir. Bu form başka sitelerde olduğu gibi gereksiz sorular sormaz, uzun ve sıkıcı ayrıntılarla zaman kaybettirmez, işleminizi kısa sürede tamamlamanızı sağlar. Üstelik form içinde bulunan işaretlemeler yardımı ile kargo şirketinizi de belirleyebilirsiniz. Böylece gönderim sizin istediğiniz firma tarafından sağlanır. Ödemenizi ne şekilde yapmak istiyorsanız bunu da formda belirtebilirsiniz. Tüm ayrıntıları tamamladıktan sonra sipariş ver butonuna basarak bilgi ve isteklerinizin bize ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

Adres Bilgileri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sipariş formunuzda bulunan boşluğa adres bilgilerinizi girerken güncel, açık ve anlaşılır olmasına özen gösteriniz. Çünkü bu detaylar teslimat için kullanılacaktır. Eğer paketinizin düzgün ve hızlı bir şekilde size ulaşmasını istiyorsanız verilerinizi eksiksiz giriniz. Tüm güncellemeleri müşteri temsilcilerimizle yapacağınız görüşmelerle yapabilirsiniz. Paketiniz Aras Kargo, MNG Kargo ve ya PTT Kargo ile kapınıza kadar taşınmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

Online Ödeme Şekli

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün ödemesi için seçebileceğiniz seçenekler arasında online ödeme alternatifleri de bulunmaktadır. İnternette yapabileceğiniz bu işlemlerden havale ve ya EFT seçeneğini tercih edebilirsiniz. Ancak paketinizi teslim alırken ödeme yapmak isterseniz de kapıda ödeme yöntemini kullanabilirsiniz. Bu şekilde de kredi kartı ve ya nakit para ile ödeme yapabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

Krem Kullanım Şekli

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Artık neredeyse herkesin bildiği ve severek kullandığı bu popüler ürün kullanım kolaylığı ile de her geçen gün satın alınma yüzdesini arttırmaktadır. Talep edenler için uygulamanın pratikliği önem taşımaktadır. Uygulamak istediğiniz bölge üzerine az bir miktar ürünü masaj yaparak sürmeniz yeterlidir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İçinde Bulunan Bileşenler

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün bileşenleri keklik üzümü yağı, glukozamin, aqua, glycerin, gualtheria salix purpurea bark extract, isopropyl myristate, polyisobutene, hydrogenated, salixin gibi maddelerden oluşmaktadır. Hologram etiketli orijinal ürün üzerinde yazan açıklamaları okuduktan sonra kullanıma başlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İndirimli Fiyat Listesi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İndirimli güncel fiyat listemize göre 1 adet 89 tl + kargo bedeli, 2 adet 159 tl + ücretsiz kargo, 3 adet 189 tl + ücretsiz kargodur.