polibor damla nedir, polibor resmi satış sitesi

 

 

 

 

 

 

Polibor Damla Nedir?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ülkemizde de hızla artan internet kullanımı ile sanal ortamda birçok işini gerçekleştiren aktif kullanıcılar alış veriş için de e-ticaret sektörünü kullanmaktadır. Sektör içinde bulunan onlarca satış firması içinde yüzlerce ürün bulunmaktadır. Bu geniş ürün yelpazesi içinde siz de aradığınız ürünü bulabilir, inceleyebilir ve kolayca satın alabilirsiniz. Damla oldukça popüler, hem kullanım kolaylığı hem de bitkisel içeriğiyle dikkat çeken bir üründür. Siz de siteler arasında tanıtıcı yazı ve reklamlarını takip edebilir, kullanıcı yorumlarını da okuyarak bir karara varabilirsiniz. Nihayetinde resmi satış sitemizden sipariş verebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Saklama Koşulları

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün saklama ve muhafaza etme önemlidir. Çünkü raf ömrünü ve son kullanma tarihine kadar kullanabilmeyi ancak bu şekilde sağlayabilirsiniz. Hologram etiketi bulunan orijinal ürününüzü kendi kutu ve ya ambalajında saklayınız. Serin, kuru ve rutubetsiz bir ortamda, çocukların ulaşamayacağı bir yerde muhafaza ediniz. Son kullanma tarihi geçen ve ya yaklaşmakta olan ürünleri satın almayınız ve kullanmayınız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün Muhteviyatı

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İçerisinde bitkisel bileşenler kullanılan ürün kabak çekirdeği yağı, sıvı propolis ekstratı, aktif sıvı boron, nar çekirdeği yağı kullanılarak elde edilmiştir. İlave içerik bilgileri için orijinal ürün kutunuz üzerinde yazan açıklamaları da okuyabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kullanım Önerisi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Damla olarak bulunan ürün gayet pratik ve zahmetsiz bir şekilde tüketilebilmektedir. Gün içinde iki sefer kullanabilirsiniz. Size gereken sadece bir bardak sudan daha az bir sudur. Bu suyun içine 10 damla olarak üründen damlatabilirsiniz. İyice karıştırdıktan sonra kullanabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sipariş ve Gönderim

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Resmi satış sitemizden sipariş formu sayfamıza ulaşarak ad, soyad, adres için bırakılan boşlukları uygun bir şekilde doldurunuz. Adres detaylarınızı da doğru bir şekilde girdikten sonra onaylayabilirsiniz. Gönderim için istediğiniz kargo şirketini seçebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Teslimat ve Ödeme

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Teslimat PTT Kargo, MNG Kargo ve Aras Kargo ile yapılır. Kapıda ödeme, EFT, havale yollarından birini ödeme için seçebilirsiniz.

Kampanyalı Fiyat Listesi

1 adet 69 tl + 9 tl kargo bedeli, 2 adet 99 tl + ücretsiz kargo, 4 adet 129 tl + ücretsiz kargodur.