Akıncı Super Food Satın Alma nasıl olur, Akıncı Super Food kimler kullanabilir ?

 

 

 

 

 

 

 

Akıncı Super Food Satın Alma

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Satın almak ihtiyaç duyduğunuz ürün için ödeme yaparak sahip olmak anlamına gelmektedir. Bunun için internette e-ticaret sektöründe bulunan firmalardan biriyle iletişime geçebilir ve ürünle ilgili isteklerinizi ve kendi iletişim bilgilerinizi vererek satın alma adımlarını başlatabilirsiniz. Şimdilerde en çok kullanılan bu yol ile alış verişinizde resmi satış sitelerini tercih etmeniz önerilmektedir. Böylece kaliteli ve ayrıcalıklı hizmet alır ve sonunda orijinal ürününüze kavuşursunuz. Sitemizde bu aşamalar oldukça hızlı ve pratik bir şekilde ilerlemektedir. Sipariş formu hazırlayıp arkanıza yaslanarak kargo hareketlerini takip edebilirsiniz. Hızlı teslimat ile kapınıza kadar gelen paketinizi sorunsuzca teslim alıp kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aynı Gün Kargo!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kargo sürecinin hızlı ve güvenilir olması müşteri memnuniyeti için önemlidir. Kullanıcılarımız site üzerinde gördükleri ürünü görseliyle birebir aynı ve orijinal olarak teslim almak isterler. Ayrıca belirsiz bir süreçte huzursuzluk yaratabilir. Bunun için firmamız kaliteli hizmet anlayışıyla çalışan PTT Kargo, MNG Kargo ve Aras Kargo şirketleri ile çalışmaktadır. Gönderiniz vermiş olduğunuz adrese en geç iki iş gününde ulaştırılmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ödemeyi Nasıl Yapabilirim?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İnternet alış verişlerinde pek çok ödeme alternatifi bulunmaktadır. İhtiyaç duyduğunuz ürün ve ya ürünler için ne kadar ödeyeceğinizi fiyat listemizden öğrenebilirsiniz. Buna göre isterseniz kapıda ödeme yöntemi ile satın alımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Bu ödeme kapınızda teslimat anında yapılmaktadır. Dilerseniz online olarak da EFT ve ya havale de yapabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nasıl Kullanılır?

 

Erkeklere özel ürün yiyeceklerle birlikte kullanılan bir gıda takviyesidir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sipariş Formu Düzenleme

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Resmi satış sitemiz müşterilerimizin hem hızlı hem de güvenli adımlarla ilerleyebilmesi için pratik çözümler üretmeyi hedeflemektedir. Ad, soyad, adres bilgilerinizle hazırlayacağınız sipariş formunuzla ilgili bir düzenleme yapmak isterseniz müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bileşenleri Nelerdir?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bitkisel muhteviyatlı ürün bileşenleri arasında pistachio, raisin, blackhive honey, protein, chestnut, propolis sayılabilmektedir.

Kampanyalı Fiyatlar

1 adet ürün 48 tl + 9 tl kargo bedeli, 2 adet 89 tl + ücretsiz kargo, 3 adet 129 tl + ücretsiz kargo, 5 adet 189 tl + ücretsiz kargodur.