Aronia Çayı nedir, Aronia Çayı kullananlar ne diyor ?

 

 

 

 

 

Aronia Çayı Sipariş Verme

 

 

 

 

 

 

 

Bu ürün için satın alma adımlarını başlatmak istiyorsanız her internet alış verişinde olduğu gibi sitemizde de sipariş verme ile işe başlayabilirsiniz. Resmi satış sitemizde sipariş verme adımı oldukça pratik bir şekilde hazırlanmıştır. Çünkü değerli müşterilerimizin zamanı da bizim için değerlidir. Kısa sürede ve sadece gerekli sorular ile tamamlayabileceğiniz bilgileriniz özenle, doğru ve güncel olarak giriniz. İsim, soy isim ve adres bilgileriniz ilgili boşluklara doldurulmalıdır. Özellikle adres bilgileriniz açık ve anlaşılır olmalıdır ki teslimatınız istediğiniz şekilde gerçekleşebilsin. Adres için ev ve ya iş yerinizi seçebilirsiniz. Bu adımda isterseniz taşıma ve teslimat işini yapacak kargo firmasını da belirleyebilirsiniz. Ödemenizi nasıl yapacağınıza da karar verip işaretleyebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aynı Gün Kargo Fırsatı!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İstediğiniz ürün ve bu üründen kaç adet satın almak istediğiniz ile ilgili veriler tarafımıza ulaştığında hemen değerlendirilir. Stoklardan ürünleriniz temin edilir. Paketleme kısmında size özel olarak hazırlanır. Formda belirttiğiniz kargo şirketine aynı gün teslim edilir. Taşıma işlemi başlar ve en geç iki iş günü sonunda elinizde olur. PTT Kargo, MNG Kargo, Aras Kargo firmalarından dilediğinizi seçebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün Ödeme Nasıl Yapılır?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fiyat listesinden öğrendiğiniz ödemeniz gereken tutarı isterseniz internet üzerinden işlemlerinize devam ederek EFT ve ya havale ile yapabilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi ile satın almak istiyorsanız ürün paketiniz size teslim edilirken ödeme yapabilirsiniz. Bu ödeme şeklinde pos cihazı ile kredi kartınızı kullanabilir ve ya nakit para ile işleminizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İçindekiler ve Kullanım Şekli

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tamamen bitkisel olan ürün gülgillerdendir ve Rus yaban mersini olarak da bilinmektedir. Aronia ekstresi, vitaminler, mineraller ve antioksidanlar içermektedir. Kullanım da oldukça basittir. Sabah kahvaltısından önce bir bardak suyun içine karıştıracağınız bir şase ürünü 6-7 dakika bekledikten sonra tüketebilirsiniz. Kullanım için 30 günlük düzenli kullanım önerilmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fiyat Bilgisi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 adet ürün 89 tl + ücretsiz kargo, 2 adet 159 tl + ücretsiz kargo, 3 adet 199 tl + ücretsiz kargo olarak değerli müşterilerimize gönderilmektedir. Keyifli alışverişler.