Keto Slim Nereden alınır, Keto Slim tablet kullananlar ne diyor ?

 

Keto Slim Nereden Temin Edebilirim?

 

 

 

Evinizde ve iş yerinizde internet erişiminizi sağladığınızda resmi satış sitemize girerek ürün tanıtımına ulaşabilir ve sipariş formunuzu oluşturarak alış verişinizi başlatabilirsiniz. Ürün temin etmenin en kolay yolu olan alış veriş sitelerinin kullanımı son yıllarda oldukça fazla sayıda artmıştır. Hem vakitten hem de paradan tasarruf edebileceğiniz bu yöntemde sipariş verdikten sonra yapmanız gereken arkanıza yaslanarak kargo teslimatını beklemektir. Hızlı teslimat ile siz değerli kullanıcılarımıza ulaşan paketiniz sorunsuzca size verilir, ödeme ile de tam olarak sahip olabilirsiniz. Orijinal ürün paketiniz üzerinde yer alan açıklamaları okumanız önerilmektedir.

 

 

 

 

Orijinal Ürün

 

 

 

 

 

İnternet gönderimlerinde orijinal ürün temin edebilmek önemlidir. Bunun için adresinize hologram etiketli orijinal ürün gönderen resmi satış sitemizi tercih edebilirsiniz. Böylece üzerinde üretici firma bilgileri, içerik ve kullanım detayları, son kullanma tarihi, saklama koşulları gibi önemli ayrıntılar yazan ürününüze kavuşabilirsiniz. Kullanıma başlamadan önce bu ayrıntıları okuyabilir ve sonrasında gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

 

 

 

 

Kargo ve Gönderim

 

 

 

 

Paket gönderimi sizin seçeceğiniz kargo firması ile yapılmaktadır. Bu seçimi resmi satış sitemizin sipariş formu sayfasında yapabilirsiniz. Aras Kargo, PTT Kargo ya da MNG Kargo gibi kaliteden ödün vermeyen firmalardan birini seçebilirsiniz. Adresiniz neresi olursa olsun paketiniz bir ile iki iş günü içinde elinize ulaşmaktadır.

 

 

 

Ürün Muhteviyatı

 

 

 

 

 

Bileşenleri arasında magnezyum, kito kompleksi, potasyum, glutamin B6 vitamini ( pridoksin ), B3 vitamini ( niasin ) sayılabilmektedir. Ürün tamamen bitkiseldir ve ilaç değildir.

 

 

 

Kullanım Şekli

 

 

 

 

 

Kullanımı gayet kolay ve pratiktir. Akşam yatmadan önce bir bardak su içine bir tablet atarak rahatça kullanabilirsiniz.

 

 

 

Online Ödeme

 

 

 

 

Ödeme yapmak için tıpkı alış verişinizi başlattığınız sanal yolla olduğu gibi online yöntemleri de seçebilirsiniz. Havale ve EFT kullanabileceğiniz seçeneklerdendir. Kapıda ödeme yönteminde ise paketinizi kargo görevlisinden alırken satın alım yapabilirsiniz.

 

 

 

Fiyat Listesi

 

 

 

 

1 adet Keto Slim 79 tl + kargo ücreti, 2 adet Keto Slim 159 tl + ücretsiz kargo ve 3 adet Keto Slim ise 209 tl + ücretsiz kargodur.