ice Therapy nedir, Ice Therapy alırken nelere dikkat edilmelidir ?

 

Ice Therapy Resmi Satış

 

 

 

Bir ürün için internet sitelerini kullanarak sipariş veriyorsanız resmi satış sitelerini tercih etmeniz daha yerinde olacaktır. Sipariş verme aşamasından ürün teslimatına kadar her adımda kaliteyi ve güveni hissetmek için bu şekilde alış veriş adımlarınızı başlatmalısınız. Resmi satış sitemiz siz değerli kullanıcılarımız için kolay ve hızlı aşamalar hazırlamış bulunmaktadır. Ad, soyad ve adres bilgilerinizi girerek işe başlayabilirsiniz. Sonrasında hızlı teslimatın gerçekleştiği kargo gönderim süreci başlar. En geç iki iş günü sonunda siparişiniz elinize ulaşmış olur. Ödemenizi de istediğiniz gibi yaparak teslim alabilir ve istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

 

 

 

Sipariş Verme

 

 

 

Resmi satış sitemizde sipariş formu hazırlamak gayet kolay ve  zahmetsizdir. İsim, soy isim ve paketinizin teslim edilmesini istediğiniz adres bilgileriniz doğru ve eksiksiz olarak girilmelidir. İletişim bilgilerinizin açık, anlaşılır ve güncel olması sorunsuz bir teslimat için önemlidir. İsterseniz kargo gönderimini yapacak olan şirketi, ödeme yapacağınız kanalı bu kısımda size sunulan seçenekler arasından işaretleyebilirsiniz.

 

 

 

Kargo Şirketi Seçimi

 

 

 

Sipariş formunuzda siz değerli kullanıcılarımız için birkaç alternatif sunulmaktadır. PTT Kargo, MNG Kargo, Aras Kargo firmalarından hangisini istiyorsanız işaretleyebilirsiniz. Özenle hazırlanan paketiniz bir ile iki iş günü arasında kapınızda olmaktadır. Böylece alış verişiniz tamamen sizin isteklerinize göre ilerlemiş olur.

 

 

 

Ödeme Şekli

 

 

 

Ürün ödemesi alış verişinizin neredeyse son aşamasıdır. Gerçekten ürününüze kavuşacağınız bu son adımda seçebileceğiniz birden fazla şık bulunmaktadır. Teslimat sırasında kapıda ödeme yapabileceğiniz gibi internet üzerinden de EFT ve ya havale yapabilirsiniz.

 

 

 

İçerik ve Kullanım Bilgisi

 

 

 

Tamamen bitkisel bir muhteviyata sahip olan ürün kullanım kolaylığı ile de sıklıkla satın alınmaktadır. İstediğiniz bölge üzerine damlatıp masaj yaparak sürebilirsiniz. Bu işlemi üç seans olarak tamamlayabilirsiniz.

 

 

Fiyat Listesi

 

 

 

1 kutu Ice Therapy 30 ml serum 39 TL + 10 TL kargo ücreti, 2 kutu Ice Therapy ve 3 kutu Ice Therapy 30 ml serum + 1 kutu Kararma Karşıtı Serum hediye, 6 kutu Ice Therapy 30 ml serum  + 2 kutu Kararma Karşıtı Serum hediyedir.