Kozalak macunu nedir, kozalak macunu almadan önce mutlaka okuyunuz?


 

Kozalak Macunu Talep Formu

 

 

 

Sitemizden ürün sipariş vermek isteyen değerli kullanıcılarımız için talep formu oluşturabilecekleri kısım hazırlanmıştır. Site içerisinde kolay sekmeler ile ulaşabileceğiniz form gayet kısa bir süre içinde hazırlanabilmektedir. Bunun için isim, soy isim, bulunduğunuz il ve ilçe gibi iletişim bilgileri gerekmektedir. Uygun boşluklara girdikten sonra sipariş ver butonuna basabilirsiniz. Eğer sonrasında bilgileriniz üzerinde değişiklik yapmak isterseniz müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek gerekli güncellemeleri yapabilirsiniz. Kargo firması ve ödeme kanalı için tercihlerinizi yine form üzerinde belirtebilirsiniz. Üründen kaç adet istediğinizi bilgilerinize eklemeyi unutmayınız.

 

 

Kargo Ne Zaman Ulaşır?

 

 

 

Seçmiş olduğunuz ürün ve istediğiniz miktar öncelikle stoklarımızdan temin edilir. Güvenlik etiketli ürünleriniz paketleme servisinde sizler için itina ile hazırlanır. Sonrasında yine tercih ettiğiniz bir kargo firması ile taşınmaya başlar. Ürün talep formunda yer alan Aras Kargo, MNG Kargo ve PTT Kargo şıklarından birini işaretleyerek seçiminizi belirtebilirsiniz. İşlemler yaklaşık iki iş gününde sorunsuz teslimat ile tamamlanır.

 

 

 

Ödeme Nerede Gerçekleşiyor?

 

 

 

 

Kullanıcının kendi isteklerine göre şekillenebilen ödeme için birkaç alternatif bulunmaktadır. Kapıda ödeme yöntemini tercih eden çok sayıda müşteri de vardır. Bu şekilde paket teslimatı yapılırken ödeme yapılabilir. Kredi kartı da kullanılabilir nakit para ile de satın alım yapılabilir. Bununla beraber bir diğer ödeme şekli ise havale ve EFT şıklarıdır. Bu yöntem online ödeme olarak adlandırılır.

 

 

 

 

Ürün Bileşenleri Nelerdir?

 

 

 

Tamamen bitkisel olan ürün bileşenleri zencefil, meyan kökü, Kozalak özü olarak sayılabilir. Bu içerik özellikle kullanıcı yorumlarındaki beğeni yüzdelerinde kendini göstermektedir. Oldukça popüler olan ürün kullanımı giderek artmaktadır.

 

 

 

Kullanım Talimatı Nedir?

 

 

 

Gayet pratik ve zahmetsiz olan ürün günde iki kaşık alınabilmektedir. Daha fazla bilgiye orijinal kutu üzerindeki açıklamalardan da okuyarak ulaşabilirsiniz. Ürün bir ilaç değildir.

 

 

 

Fiyatlar

 

 

 

Bugün sipariş veren kullanıcılarımız için 1 adet 79 tl + 10 tl kargo ücreti, 2 adet 139 tl + 10 tl kargo ücreti, 4 kutu 199 tl + ücretsiz kargo, 6 adet 249 tl + ücretsiz kargo olarak satıştadır.