Cool Tea nedir, Cool Tea sipariş verme hakkında bilgiler


 

Cool Tea Satın Alma Adımları

 

 

 

Bir ve ya birden fazla ürün satın almak isteyen kullanıcıların tercih ettiği en hızlı ve kolay yol internet üzerinden sipariş vermektir. Bu şekilde oturduğunuz yerden tek tıkla bütün işlemlerinizi zahmetsizce yapabilirsiniz. Resmi satış sitemizde de sipariş formu oluşturarak alış verişinizi başlatabilirsiniz. Form uzun sürmez. Doldurma işlemi ad, soyad, adres bilgilerinin uygun alanlara yazılması ile gerçekleşir. İsteyen kullanıcılar kargo gönderimini gerçekleştirecek olan firma için seçim yapabilir. Aynı şekilde ödeme yapacakları kanalı da form üzerinde işaretleyebilirler. Bundan sonra kargo gönderimi başlar ve e geç iki iş günü sonunda adresinizde teslimat yapılır.

 

 

 

Kargo Süreci

 

 

 

Sipariş formunuzda hangi üründen kaç adet istediğinizi bildirebilirsiniz. Buna göre orijinal ürün ve ya ürünleriniz paketlenir. MNG Kargo, PTT Kargo ve Aras Kargo ile taşınan ve dağıtılan paketiniz adresinize ulaştırılır. Kargo hareketleri bir ve ya iki iş günü sürmektedir. Verdiğiniz adres bilgileri açık ve anlaşılır olmalıdır. Böylece sorunsuz bir biçimde sipariş paketiniz ulaştırılır.

 

 

 

Bileşenleri Nelerdir?

 

 

 

Bitkisel ürün içinde aronya, sandaloz sakızı, mate yaprağı, kuşburnu, zerdeçal, biberiye, yeşil çay, maça kökü tozu, kekreyemiş, mangostan, moringa yaprağı tozu, yulaf çimi tozu gibi bileşenler bulunmaktadır. Kullanıcı yorumlarında da beğeni gören içerik bilgilerine kutu üzerinden de ulaşabilirsiniz.

 

 

 

Kullanırken

 

 

 

Ürün kullanımı sabah kahvaltıdan önce olmalıdır. Bir bardak sıcak suyun içine bir tatlı kaşığı ürün koyabilirsiniz. 10 dakika bekleyip posasıyla tüketebilirsiniz.

 

 

 

Ödeme Şekli

 

 

 

 

İstediğiniz sayıda ürüne göre ödeme yapacağınız tutar fiyat listesinde belirtilmiştir. Buna göre kapıda ödeme yöntemi ile ve ya internet bankacılığını kullanarak havale ve EFT ile satın alımınızı yapmaya karar verebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemini kullanan müşterilerimiz kredi kartı ve ya nakit ile kargo görevlisine ödeme yapabilirler. Havale ve ya EFT de ise online olarak işlem yapılabilmektedir.

 

 

 

İndirimli Fiyatlar

 

 

 

 

Bugün sipariş veren kullanıcılarımız için indirimli olarak 15 günlük Cool Tea 99 tl + ücretsiz kargo, 45 günlük 155 tl + ücretsiz kargo, 90 günlük 300 tl + ücretsiz kargodur.