Keto Zero nedir, Keto Zero alırken nelere dikkat edilmelidir ?


Keto Zero Temin Etme
Günlerdir, haftalardır hatta aylardır bu ürünü arıyorsanız nihayet doğru adrestesiniz. Çünkü bu ürünü kolaylıkla temin edebileceğiniz ve işlemlerinizin hızla gerçekleştiği resmi satış sitemizde müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışılmaktadır. Sipariş vermek için uzun sorulardan oluşmayan gayet pratik sipariş formumuza ulaşabilirsiniz. Ulaştığınız sayfada adınız, soyadınız ve adresiniz için uygun boşluklar bırakılmıştır. Bu alanlara doğru ve eksiksiz olarak güncel bilgilerinizi girdikten sonra aynı gün kargo hizmeti başlamaktadır. Elinize ulaşan kargo paketinizi ilk açan siz olursunuz. Kullanma talimatını okuduktan sonra da dilediğiniz zaman başlayabilirsiniz.
Aynı Gün Kargo!
Kargo işlemleri en çok soru sorulan ve merak edilen kısımdır. Çünkü alış verişin tamamlandığı ve gerçek ürün teslimatı yapılan bölümdür. Bu sebeple kaliteli hizmet veren şirketler ile çalışılmaktadır. PTT Kargo, MNG Kargo ve Aras Kargo firmalarından birini sipariş formunuzda işaretleyerek belirleyebilirsiniz. Sipariş bilgileriniz bize ulaştığında orijinal ürünleriniz temin edilerek seçtiğiniz kargo şirketine verilir ve en geç iki iş günü sonunda kapınızda olur.
Nasıl Ödeme Yapılır?
Sitemizden ürün temin etmek isteyen müşterilerimiz kendi uygunluklarına göre seçim yaparak işlemlerine devam edebilirler. Bunun içinde ödeme de vardır. Satın alımınızı tamamlamak için yapacağınız seçimi yine sipariş formunuzda belirtebilirsiniz. Online ödeme ve kapıda ödeme seçenekler arasındadır. İnternet bankacılığını kullanarak EFT ve ya havale yapabilirsiniz. Kargo teslimatı sırasında da nakit para ve ya kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.
Ürün Bileşenleri
Keto Zero tamamen bitkisel bir üründür. İçinde kullanılan bileşenler bitki, bitki özleri ve ya suları kullanılarak oluşturulmuştur. Lifli bir yapıdadır ve glüten yoktur. Muhteviyat bilgisi için orijinal ürün kutusu üzerindeki yazıları ve açıklamaları da okuyabilirsiniz.
Nasıl Kullanılmalıdır?
Ürün şase ve toz olarak sizlere ulaştırılmaktadır. Böylece dozaj ile ilgili bir ayarlama yapmanıza gerek kalmaz. Toz ürünü yoğurdunuzun içine ekleyebilirsiniz. İyice karıştırdıktan sonra tüketebilirsiniz. Günlük kullanım için uygundur. Ancak tavsiye edilen miktarı aşmayınız.

 

 

 

Cazip Fiyatlar
1 adet ( 23 günlük ) 63 şase ürün 249 tl olarak alıcıları için satışa sunulmuştur.