Harmonica Linea Damla Nedir, Sipariş Formu Nasıl Hazırlanır?

 

 

 

 

 

Harmonica Linea Damla Nedir, Sipariş Formu Nasıl Hazırlanır?

 

 
Hem ülkemizde hem de dünyanın farklı ülkelerinde artık çok iyi bilinen bu ürün şimdi resmi satış sitemizde satışa sunulmuştur. İçerisinde kullanılan bitkisel bileşenler özellikle bilinçli tüketicilerin dikkatini çekmektedir. Sonrasında kullanım kolaylığı yine tercih edilme sebepleri arasındadır. Bu ürün için siz de hemen şimdi sipariş verebilmek için resmi satış sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Sitemizde pratik bir şekilde ulaşıp kısa sürede dolduracağınız sipariş formunda adınız, soyadınız ve adresiniz için boşluklar bırakılmıştır. Bu uygun boşluklara güncel ve eksiksiz olarak bilgilerinizi girebilirsiniz. Kargo şirketi ve ödeme tipi için de seçim yapabilir ve sipariş ver butonuna basabilirsiniz.

 
Taşıma, Dağıtım ve Kargo

 

 
Sitemizin çalışmakta olduğu kargo şirketleri MNG Kargo, PTT Kargo ve Aras Kargodur. Bu şirketler arasında size en uygun olanı tercih edebilir ve sipariş formunuzda bu detayı işaretleyebilirsiniz. Size özel olarak hazır hale getirilen sipariş paketiniz bir ve ya iki iş gününde hava koşulları da göz önüne alınarak size ulaştırılmaktadır.

 

 
Kapıda Ödeme Yöntemi

 
Adını sıklıkla duyduğunuz bu yöntem kargo görevlisi size teslimat yaparken gerçekleştirilebilen bir satın alma şeklidir. Bu yöntemde kredi kartı ve ya nakit para kullanarak istediğiniz ürün için ödeme yapabilirsiniz. Pos cihazı gelen kargo görevlisinin yanında bulunmaktadır. İsterseniz havale ve ya EFT seçeneklerini de tercih edebilir ve ödemenizi de internet üzerinden tamamlayabilirsiniz.

 
Ürün İçindekiler

 
Bir ürünü satın almaya karar verdiğinizde öncelikle içindekileri incelemek isteyebilirsiniz. Güvenlik etiketli orijinal ürün kutusu üzerinde de muhteviyat ve kullanım bilgisi hakkında açıklama yapılmaktadır.

 
Nasıl Kullanılır?

 
Kullanımı herkesin uygulayabileceği kolaylıktadır. Bir bardak su içine 5 -10 damla eklenerek önerilen miktarda kullanılabilir. Son kullanma tarihi geçenleri almayınız.

 
İndirimli Fiyatlar
1 adet Harmonica 79 tl + 10 tl kargo ücreti, 2 adet Harmonica 159 tl + ücretsiz kargo, 4 adet Harmonica 209 tl + ücretsiz kargo, 6 adet Harmonica 299 tl + ücretsiz kargo ile indirimli olarak ihtiyaç duyarak satın almak isteyenlerin satışına sunulmuştur.