Apetigen nedir, Apetigen ne için kullanır hakkında bilgiler.

 

 

 

Apetigen Resmi Satış Sitesi

 

 

 
Ürün satın almak isteyen kullanıcıların tercih ettiği yeni teknolojik gelişmelere göre internet kullanımı oldukça artmıştır. Çünkü internet kullanımı erişim sağlayacağınız herhangi bir araçtan kolaylıkla yapılmaktadır. Akıllı telefon ve ya bilgisayarlarınızdan resmi satış sitemize ulaştığınızda aradığınız ürün ile ilgili bilgi edinebilirsiniz. Sonrasında sipariş vermek için sipariş formuna ulaşabilirsiniz. Bu form kısa sürede hazırlayabileceğiniz şekilde hazırlanmıştır. İsim, soy isim ve adresiniz için detayları girdikten sonra sipariş ver butonuna basabilirsiniz. Kargo işlemleriniz başladıktan sonra hızlı teslimatla orijinal ürününüz elinize ulaşır.

 
Kargo Süreci

 
Sipariş ver butonuna bastıktan sonra bütün iletişim bilgileriniz ve ürün istekleriniz bize ulaşır. Buna göre dilediğiniz sayıda ürün stoklardan temin edilir ve paketleme servisine verilir. Size özel olarak itinalı bir biçimde hazırlanan paketiniz seçtiğiniz kargo firmasına teslim edilir. MNG Kargo, PTT Kargo ve ya Aras Kargo güvencesi ile siparişini verdiğiniz ürün kapınıza kadar getirilip teslim edilmektedir. Bu süreç yaklaşık iki iş günü sürmektedir.
Ödeme Alternatifleri
Bir an önce elinize ulaşmasını istediğiniz ürün için son aşama ödeme kısmıdır. Bu adımda kendi tercihinize göre bir yol seçebilirsiniz. Resmi satış sitemiz sizlere birkaç farklı ödeme alternatifi sunmaktadır. Kapıda ödeme yöntemi bugünlerde oldukça fazla kullanılmaktadır. Ürün paketiniz kargo şirketi yardımı ile adresinize taşındığında teslimat yapılırken kredi kartı ya da nakit ile yapabileceğiniz satın alımdır. Havale ve EFT ise internet üzerinden tamamlanabilen işlemlerdir.
Kullanım Önerisi
Bitkisel bileşenlerle bir araya gelen ürün oldukça popülerdir. İçinde L-carnitine, CLA formu, Glucomannan lifleri, çinko bulunur. Kullanımı da oldukça kolay ve pratiktir. Çünkü tablet formunda elinize ulaşmaktadır. Bir kutu içinde 40 tane efervesan tablet vardır. Kullanım miktarı ve sıklığı için kullanım talimatını dikkatle okuyup anladıktan sonra başlayınız.

 
İndirimli Fiyatlar

 

 

 

 
Kısa süreliğine devam edecek olan indirimli listemize göre 1 adet ürün sadece 199 tl + ücretsiz kargo, 2 adet 289 tl + ücretsiz kargo, 3 adet 379 tl + ücretsiz kargo, 4 adet 459 tl + ücretsiz kargodur.