7 Days Detox sipariş, 7 Days Detox nereden alınır ?

 

 

 

 

7 Days Detox Resmi Satış Sitesi

 

 

 

 

 

 

 
Günümüzde artan teknolojik yenilikler sayesinde hemen her günlük işimizi sanal platformlarda yerine getirmekteyiz. Bunların en yaygın olarak kullanılanı ise internette faaliyet gösteren alış veriş siteleridir. Bu sitelerde istediğiniz ve ihtiyaç duyduğunuz her hangi bir ürünü kolaylıkla bulabilir, inceleyebilir ve sipariş edebilirsiniz. Böylece zamandan tasarruf edebilirsiniz. Ayrıca kısa sürede çok sayıda sanal mağazayı da gezebilir ve karar vermek için karşılaştırma yapabilirsiniz. Bu yöntem ile ürün sahibi olmak isteyenlerin dikkat etmeleri gereken en önemli ayrıntı ise resmi satış sitelerini tercih etmektedir.

 

 

 

 
Sipariş Verme

 

 

 

 

 
Resmi satış sitemizden satın almak istediğiniz ürün ve ya ürünler için kolay adımları takip edebilirsiniz. İlk sırada pratik bir şekilde oluşturacağınız sipariş formu yer almaktadır. Adınız, soyadınız ve adresinizle birlikte kargo şirketi seçimi, ödeme tipi seçeneği gibi kısımları da kendinize göre doldurabilir ve sipariş ver butonu ile onaylayabilirsiniz.

 

 

 
Kargo İşlemleri

 

 

 

 
Seçmiş olduğunuz ürün ve bu üründen kaç adet istediğiniz bilgileri iletişim bilgileriniz ile birlikte bize ulaştığında aynı gün kargo şirketi işlemleri başlatılmaktadır. MNG Kargo, PTT Kargo ve ya Aras Kargo ile bir ve ya iki iş günü içinde ürün paketiniz adresinizde olmaktadır.

 

 
Ödeme Seçenekleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Sitemizden satın alacağınız ürünler için farklı yollardan ödeme yapabilirsiniz. Paketiniz teslim edilirken kapıda ödeme yöntemi kullanabileceğiniz gibi online olarak havale ve ya EFT de yapabilirsiniz. Bütçenize ve ödeme kolaylığı anlayışınıza göre seçim yapabilirsiniz.

 
İçerik ve Kullanım

 

 

 

 

 

 

 
Misket limonu, spirulina, yeşil yapraklar bulunur, CLA, glüten, şeker içermez. Sabah kahvaltıdan önce sıcak suyla, akşam aç karnına yoğurtla tüketilebilir.

 

 

 

 

 

 
Fiyat Bilgisi

 

 

 

 
1 kutu 7 Days Detox ( 1 haftalık ) 49 tl + 10 tl kargo ücreti, 2 kutu 7 Days Detox ( 2 haftalık ) 89 tl + 10 tl kargo ücreti, 3 kutu 7 Days Detox ( 3 haftalık ) 129 tl + 10 tl kargo ücreti, 6 kutu 7 Days Detox ( 6 haftalık ) 239 tl +ücretsiz kargodur.